Terug naar overzicht

De Schrijfwerkplaats

Leer jij Nederlands en wil je creatief schrijven? Doe dan mee met de Schrijfwerkplaats Maastricht in Bibliotheek Maastricht!

Kom verhalen, gedichten en columns schrijven. Je krijgt hulp van een professionele schrijver en de beste teksten worden gebundeld in een boek en verschijnt aan het einde van de cursus.

Dit is een onderdeel van de Wintertuin, een literaire landelijke organisatie die podia biedt aan schrijvers en dus ook nieuwkomers die een passie voor schrijven hebben. De Schrijfwerkplaats voor Nieuwkomers is speciaal voor vluchtelingen en andere volwassenen
met een migratieachtergrond die zich artistiek willen ontwikkelen in het Nederlands.
Het creatief schrijven is voor deze aspirant-schrijvers een aanvulling op de taallessen die zij volgen in de Taalcafés van openbare bibliotheken en bij NT2-scholen (Nederlands als Tweede Taal), en focust op de artistieke expressie in het Nederlands. De Schrijfwerkplaats vindt plaats in openbare bibliotheken, waar professionele, jonge schrijvers een half jaar lang nieuwkomers begeleiden bij het schrijven van verhalen, gedichten en columns in het Nederlands. Na afloop worden de beste teksten door de deelnemers zelf geselecteerd voor publicatie. Deze teksten worden bijeengebracht in een gezamenlijke uitgave. De bundelpresentatie zal in september plaatsvinden.

Praktisch
De schrijver Wim Peumans zal deze 8 lessen begeleiden. 
Wanneer: dinsdag 6, 13, 20 en 27 mei en 3, 10, 17 en 24 juni
18.30 tot 20.30 uur

Aanmelden
Neem contact op met Lotte: lotte@wintertuin.nl of bel naar 06 219 242 43.

Meer informatie

Bibliotheek

di 6 mei 18:30 - 20:30

Avenue Céramique 50, Maastrich

Gratis