Terug naar overzicht

Leef Limburgs: Mestreechs voor beginners

Ben je geïnteresseerd in het leren van het Maastrichtse taal?

 

Wil je gesprekken voeren met een echte Sjeng en je kennis over het Maastrichts en andere varianten van het Limburgs vergroten? Schrijf je dan nu in voor de achtdelige cursus Mestreechs voor beginners in Centre Céramique.

In deze communicatieve cursus werk je aan zowel luister- als gespreksvaardigheid in het Maastrichts. Je leert in groepsverband, met volop ruimte voor persoonlijke aandacht en vragen. Na afloop ontvang je een certificaat als bewijs van deelname!

Praktische informatie
De cursus bestaat uit 8 bijeenkomsten op dinsdagavond van 19.00 tot 21.30 uur.

Startdatum: 3 februari 2026.
Vervolg data: 10, 24 februari en 3, 10, 17, 24, 31 maart

Kosten deelname € 125,-
(inclusief cursusreader en koffie/thee).

Let op: betaling kan alleen aan de balie van Centre Céramique (pin of contant)en moet uiterlijk 31 januari 2026 zijn voldaan om zeker te zijn van een plek.

Aanmelden

Mail naar publieksservice@maastricht.nl of bel 043 - 350 5600.

Deze cursus is onderdeel van het programma Leef Limburgs, dat in de hele provincie met enthousiasme wordt gevolgd. De cursus wordt georganiseerd door Bibliotheek Maastricht in samenwerking met de Gemeente Maastricht, ’t Hoes veur ’t Limburgs en dialectvereniging Veldeke Mestreech.

Zie ook: Leef Limburgs: Mestreechs voor gevorderden

 

di 3 feb 19:00 - 21:30

Avenue Céramique 50, Maastricht

Locatie: cursuslokaal 2e etage Kosten deelname: €125,-